Firmast

Järelturu boss, nagu meid kutsutakse

 

Moneklar OÜ on üks vanemaid kasutatud sõidukite müüjaid Eestis. Ettevõte on asutatud aastal 1997 ja müügimeeskonnal on automüügi kogemus juba aastast 1991. Meie tiimis on mitmeid erinevate margiesinduste taustaga inimesi ja me tõesti teame autodest ning autoärist väga palju.

Moneklar OÜ on tänu pikaajalisele tegevusele ja kogemustele kursis kõigi pisiasjadega, mis on seotud sõiduki valiku, ajaloo kontrolli, ostu finantseerimise, transpordi, registreerimise jms.

Lisaks oleme väga paljude Euroopa autokeskuste ning liisingute partnerid ja me ostame, müüme ning vahendame keskmiselt 1000 autot aastas. Riiklike makse tasume ca 2,5 miljonit eurot aastas.

Meie ettevõtte jaoks on olulised kõik kliendid, me ei jäta kedagi oma nn “murega” üksi, mida kinnitab ka meie teenuse jätkuv nõudlus, sest klientideta oleks keeruline 26 aastat jätkusuutlik olla.

 

ARENG

Nagu enamikel üheksakümnendate aastate automüüjatel oli ka meie algusaastate ärimudel müüa vastavalt tollasele turunõudlusele vaid kõige odavamaid kättesaadavaid autosid. Eesti riigi ja majanduse arenguga on oluliselt kasvanud klientide oskus hinnata oma nõudmisi sõiduki valikul, millest tulenevalt väärtustatakse sõiduki lisavarustust, värvi ning kontrollitud hooldusajalugu. Oleme jõudnud aega, kus klient soovib eelkõige autot, mis vastab maksimaalselt tema soovidele ja vajadustele ning klient on nõus selle eest ka rohkem maksma.

Ka meie oleme ajaga pidevalt arenenud ning juba 2009. aastal lõime klientide paremaks teenindamiseks veebipõhise keskkonna, kuhu on koondatud pea kõik Euroopas müüdavad sõidukid ning milliseid on võimalik “klikiga” omale koduukse ette tellida.

 

KOOSTÖÖ

Teeme koostööd kõigi Eesti suuremate finantsasutustega tänu millele saab klient valida just endale sobiva liisingupakkuja, millest tulenevalt ei ole meilt sõidukit ostes vaja tellida eraldi hindamisakti. Mobile Autokeskus on ka Transpordiameti poolt tunnustatud kasutatud autode müüja.

Oleme aastast 2024 Euroopa suurima sõidukikuulutuste portaali AutoScout24 ametlik koostööpartner ja litsentsilepingu alusel andmebaasi vahendaja.

 

TEERAJAJA

Meie ettevõtte oli algatajaks ja eestvedajaks 2014. aastal üleriigilise turu korrastuse aktsioonis “Ära saa tünni!”, kus erinevate ametkondadega koostöös (Maanteeamet, Maksuamet, Tarbijakaitseamet, Politsei) muutsime siseriiklikult olukorda väga palju ausamaks ja mille raames väljatöötatud protsessid töötavad tänaseni nii Eesti riigi kui autoostjate huvides. 

Lisaks muutsime koostöös Transpordiametiga 2020. aastal alguse saanud Covid19 pandeemia ajal nö maailma, tehes Eestis registreerimiseelse protsessi automüüjatele digitaalseks, tänu millele on protsessid ka kliendi jaoks soodsamad ja kiiremad.

See veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates nõustud Sa küpsiste kasutamisega.   Rohkem infot

Sain aru

Tagasiside